Colectia de poze patito4fans.3xforum.ro
Total 1186 poze.

InapoiInainte

 
vote {inca 1} ptr ihteyou ;) cred ka a mea nu e bela sigur nu? care e cea mai belea semnatura?vote {inca 1} ptr ihteyou ;) cred ka a mea nu e bela sigur nu?
16.02.20087.3KB
buna! :hi: aici puteti pune si alte lucruri cu perechea guido y luciana. multumesc! guido y lucianaBuna! :hi: Aici puteti pune poze,comentarii si alte lucruri cu perechea Guido y Luciana. Multumesc!
16.07.200855.4KB
nimeni nu o poate inlocuii dar putem sa semanam cu ea eu semana la buclele de la par si acea ca enimeni nu o poate inlocuii dar putem sa semanam cu ea eu semana la buclele de la par si acea ca e fitoasa e doar in serie ptr ca eu o cunosc in relitate si n seamana la carcter cu nik cu personajul ei :nod: :nono:
19.07.200822.2KB
:rolleyes:  :rolleyes: iamgini cu antonella:rolleyes: :rolleyes:
01.12.200738KB

 
poza 4 poze cu guidopoza 4
16.12.200723.3KB
en los 15 de patito matias in sezonul 2en los 15 de Patito
22.12.200912.6KB
und dydy my loccita..o bexx enooooorm pe neboona asta  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :limba:  :nebun:und DyDy my loccita..o bexx enooooorm pe neboOna asta :nebun: :nebun: :nebun: :limba: :nebun: :nebun: :nebun:
11.11.200743.1KB
poi cam si bruno sunt cei mai sweet baieti de ce admirati la maty ???poi cam totul..............maty,guido si bruno sunt cei mai sweet baieti de acolo.pooop
15.05.20085.1KB

 
patito cea noua:)) poze cu patitopatito cea noua:))
25.11.200738.1KB
e dulce tipu :nebun: 
rau rau :nebun: poze cu facu' :pe dulce tipu :nebun: rau rau :nebun:
04.03.20087.5KB
o poza cu antonella iamgini cu antonellao poza cu antonella
29.10.200837.5KB
banner1 bannerebanner1
03.03.20082.8KB

 
tot mai mult place bruno... :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: (in poza e k luciana) :zzz: ce setot mai mult place bruno... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: (in poza e k luciana) :zzz: ce se potrivesc!
13.10.200829.6KB
las populares canta 'fiesta' poze cu patitolas populares canta 'fiesta'
23.01.200850.4KB
leu..... :)  :)  :) mai e cineva :zzz:  :zzz:  :zzz: zodiileLeu..... :) :) :) mai e cineva leu?????????????? :zzz: :zzz: :zzz:
23.05.20089.5KB
buna! aci puteti pune si alte lucruri despre perechea anto y bru. multumesc! :hi:  =) bru y antoBuna! Aci puteti pune poze,comentarii si alte lucruri despre perechea Anto y Bru. Multumesc! :hi: =)
17.07.200830KB

 
lu poze cu lucianalu
10.09.200818.5KB
=)  =)  =) poze=) =) =)
08.02.200843.4KB
e simpatik si dulce cand vrea in  mai mult imi place cand e bune nu cand e cu fite :rolleyes:e simpatik si dulce cand vrea in telenovela...cel mai mult imi place cand e bune nu cand e cu fite :rolleyes: :rolleyes: ;)
26.03.200844.1KB
=)  :) si aici e super. iamgini cu antonella=) :) si aici e super.
19.04.20085.7KB

 
aici postatzi poze, clipuri cu ele etc;););) :zzz:  :rotfl: pussycat dolls [pcd]AiCi postAtzI pOzE, iNfOrmAtZii, cliPuRi Cu eLe Etc;););) :zzz: :rotfl:
13.01.200840.2KB
place poza asta chiar e tare nu???? iamgini cu antonellaplace poza asta chiar e tare nu????
21.02.20085.6KB
place zici k a turbat :zzz:  dar ii faina rbdplace zici k a turbat :zzz: dar ii faina
27.02.20085.5KB
buna din nou! aici puteti pune poze cu perechea intre gilimele facu y emma. multumesc! :hi:  =) facuBuna din nou! Aici puteti pune poze cu perechea intre gilimele Facu y Emma. Multumesc! :hi: =)
17.07.200824KB

 
alta poza :nebun: poze cu lucianaalta poza :nebun:
10.09.200831.7KB
:nebun:  :limba: poze cu luciana:nebun: :limba:
08.02.200813.2KB
maty poze cu matiasmaty
07.06.20098.7KB
10  nota pt. poza10
03.03.200830KB

 
luciana luciana in sezonul 2Luciana
22.12.200923.4KB
alta... poze cu patitoalta...
11.10.200829.5KB
poza 2 guido y josefinapoza 2
16.12.200725.1KB
nush..da e bn sa fie pootzin fitzoasa pnt ca stie mereu sa obtina ce vrea mie place de ea asa cum enush..da e bn sa fie pootzin fitzoasa pnt ca stie mereu sa obtina ce vrea mie place de ea asa cum e acum cu patito. HAI LAS-O MAI SUBTIRE CA SUFERI DE MULTA PROSTIE....SI CE DACA SUNT FITZOASA....NU CAD REPEDE IN PLASA....UITE-ASA IMI PLACE SA ITI FAC IN CIUDA TIE. recunosc si yo sunt pootzin fitzoasa
15.05.20084.2KB

 
cu divele pozecu divele
20.02.20083.8KB
poze noi cu mn 1 hey hey me mepoze noi cu mn 1
03.03.200812.3KB
alta poza... :nebun: poze cu tamialta poza... :nebun:
13.10.200827.3KB
ceao...!!! pai... ;) ce sa spun despre mine....ma numesc catalina dar prieteni imi spun cata sau dinCeao...!!! pai... ;) ce sa spun despre mine....ma numesc Catalina dar prieteni imi spun cata sau caty...sunt din Cluj-Napoca...am 13 ani...am ochi caprui sunt bruneta...felurile de mancare care imi plac sunt pe primul loc cartofii prajiti,pizza...dar imi plac toate felurile de mancare mai putin ciorba de burta :zzz: ...imi plac foarte mult animalele mai ales catelusi si pisoii...imi place sa ma distrez cu prieteni cum ar fii sa iesim la plimbare sa mergem la un suc, la o prajitura....etc. Imi plac RBD,Patito feo si multi alti.... :limba: :limba: :limba:
23.05.200831.3KB

 
:rolleyes: poze cu asnicar):rolleyes:
05.01.200816.7KB
brenda poze cu asnicar)Brenda
13.12.200727.2KB
da seman la breton si putin la par ca al meu e putin semeni cu ea ?da seman la breton si putin la par ca al meu e putin indreptat:-d
31.12.200736.4KB
:d poze:D
07.02.200848.9KB
InapoiInainte