Colectia de poze patito4fans.3xforum.ro
Total 1186 poze.

InapoiInainte

 
a 6-a poza poze brenda din a 2a temporadaa 6-a poza
22.12.200923.6KB
lu y patu luciana in sezonul 2Lu y Patu
22.12.200929.4KB
am multe poze aici e cu lau poze cu asnicar)aM MULTE POZE AICI E CU LAU
19.07.200823KB
prima poze cu matiasprima
11.10.20089.2KB

 
priviti ce scump e in poza asta  :razz:  :razz: poze cu matiaspriviti ce scump e in poza asta :razz: :razz:
10.02.200834.3KB
11 in dec fac 12  :limba: cati ani aveti??11 in dec fac 12 :limba:
17.04.200916.8KB
tot antu :zzz: iamgini cu antonellatot antu :zzz:
29.02.20084.9KB
a8a iamgini cu antonellaa8a
18.10.200815KB

 
toata lumea jtie k avril inceark s o copieze p amy lee :( avril lavignetoata lumea jtie k avril inceark s o copieze p amy lee :(
26.01.200829.4KB
hi!eu sunt 10 ani si sunt in clasa a 4-a.imi place patito feo.cel mai mult imi personala a luihi!eu sunt alexandra,am 10 ani si sunt in clasa a 4-a.imi place PATITO FEO.cel mai mult imi plac:Antonella,Samy(antrenoarea personala a lui Leandro)si Josefina,in special Anto. :hi:
25.04.20082.7KB
primul giff-uriprimul
18.10.20084.2KB
atat d sweet :nod:  :nebun: pozeatat d sweet :nod: :nebun:
23.02.200825.6KB

 
:rotfl:  :rotfl: poze cu patito:rotfl: :rotfl:
16.03.200824.8KB
mai am poze cu ele cine vrea poze poate sa ma contacteze pe id de mess :limba:  :limba:  :limba:mai am poze cu ele cine vrea poze poate sa ma contacteze pe id de mess :limba: :limba: :limba: :limba: :limba: denysyk_2006
21.01.200824.3KB
mada k pekineza mea p kre din pacate nu o mai am bestmada k pekineza mea p kre din pacate nu o mai am
06.01.200828.1KB
eo...eo...
04.03.200839.8KB

 
a 3-a poza josefina in sezonu 2a 3-a poza
22.12.200923KB
brenda poze brenda din a 2a temporadabrenda
15.11.200915.3KB
nicolas :rotfl: poze cu santy :dNicolas Torcanowski :rotfl:
17.03.200829.7KB
aici e cu cate poze cu guidoaici e cu Cate
10.02.200844.1KB

 
poze las divinas & las popularespoze
11.10.200828.7KB
31.01.200919.1KB
antonella este enorm de frumoasa  :nod:  :nod: credeti ca asnicar) este fitoasa si inantonella este enorm de frumoasa :nod: :nod:
11.04.20082.6KB
a13a iamgini cu antonellaa13a
18.10.200812.8KB

 
:limba: poze cu patito:limba:
10.11.200743.8KB
si asta imi place moolt iamgini cu antonellasi asta imi place moolt
29.02.20089.1KB
cat imi place cum e tunsa aiici rihannacat imi place cum e tunsa aiici
07.07.200817.3KB
anto esti cea mai desi nu vreau trebuie sa recunosc ca ai pt mine esti cea mai cool ,baby ce nu vaanto esti cea mai frumoasa,dar desi nu vreau trebuie sa recunosc ca ai fitze...dar pt mine esti cea mai cool ,baby
31.12.200715.4KB

 
am o poza cu anto bruno si barby  =( o urasc bru y antoam o poza cu anto bruno si barby =( o urasc dar...........
10.09.200858.7KB
tot ii ok;) nsooltot ii ok;)
23.12.200759.9KB
dayana de suflet...]Dayana
30.01.200946.6KB
a20a iamgini cu antonellaa20a
18.10.200811.5KB

 
regulile sunt simple
eu pun o poza si cineva trebuie sa dea o nota,si el/ea continua cu poza si totregulile sunt simple eu pun o poza si cineva trebuie sa dea o nota,si el/ea continua cu poza si tot asa so...poza mea
07.02.200846.1KB
asa cum arata desktopu` tauasa
07.07.200840.9KB
super iamgini cu antonellasuper
29.02.20087.6KB
15 august :wink2:  :wink2:  :wink2: zilele noastre de nastere..15 august :wink2: :wink2: :wink2:
01.01.200810.8KB

 
ii =)  :nod:  :d ce admirati la maty ???II PERFECTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT =) :nod: :D
18.07.200810KB
cele trei fete cool :hi: poze cu asnicar)cele trei fete cool :hi:
16.12.20073KB
kt d nebun s fii sa`tzi pui rbd la masina?;)) [*]makt d nebun s fii sa`tzi pui RBD la masina?;))
05.01.200833.6KB
se potrivesk extrem d bn...luv them guido y josefinase potrivesk extrem d bn...LuV ThEm
06.01.20085.9KB
InapoiInainte