Colectia de poze patito4fans.3xforum.ro
Total 1186 poze.

InapoiInainte

 
e nice colaju nu? poze brenda din a 2a temporadae nice colaju nu?
09.07.201029.3KB
tamara dark sin maquillar tamara in sezonul 2Tamara Dark Sin Maquillar
22.12.200920.7KB
love patito fara ochelari cum arata ea in reality bannerelove patito fara ochelari cum arata ea in reality
12.03.200810.2KB
dcz uitasem sa o pun :( iamgini cu antonelladcz uitasem sa o pun :(
18.07.200839.1KB

 
:nebun:  :limba:  :nebun: poze cu asnicar):nebun: :limba: :nebun:
16.02.200862.9KB
k matias poze brenda din a 2a temporadak matias
15.11.200934.8KB
aici e cu pozeaici e cu prof.barcaroli
10.02.200838.5KB
:wink2:  :rotfl: poze cu facu' :p:wink2: :rotfl:
17.03.200848.5KB

 
prima pozeprimA
11.10.200832.9KB
aham :x:x  :nebun: . :nebun: . :nebun: poze cu matiasAham ♥♥ :X:X :nebun: . :nebun: . :nebun:
11.11.200734.6KB
.. [.ma really..
10.11.200750KB
a22a iamgini cu antonellaa22a
18.10.200827.6KB

 
dar si cu josefina asa putin :d  =( cu cine se potrivea mai bine?dar si cu josefina asa putin :D =(
10.09.200830.1KB
nu imi place la ea ca se da mare si ea crede ca e cea mai buna :hi:  :hi:  :hi: ce nu va place lanu imi place la ea ca se da mare si ea crede ca e cea mai buna :hi: :hi: :hi:
01.01.200823.1KB
:rolleyes: poze cu patito:rolleyes:
14.03.20082.3KB
:zzz:  :limba: poze :p:zzz: :limba:
17.03.200820.5KB

 
a38a iamgini cu antonellaa38a
25.10.200828KB
e prea bun baiatul asta. are cnv id lui de mess pls.il adooor. poze cu matiasE prea bun baiatul asta. are cnv id lui de mess pls.IL adooor.
17.05.20086.7KB
anto 26 iamgini cu antonellaanto 26
11.10.200838.8KB
dana{:x} ~~^^divas stylee^^~~Dana{:X}
20.01.200842.6KB

 
al drq d mumos mai e poze cu guidoal drq d mumos mai e
06.01.200829.1KB
deki aiki phun shele mai bune prietene ale mhele:p ma` dyvinash`deki aiki phun shele mai bune prietene ale mhele:P
04.03.200825.1KB
ce squmpik  poze cu patitoce squmpik :surprised:
10.02.200849.8KB
:nod: avatare:nod:
10.11.200728.3KB

 
e ce scumpa e  ;)  ;)  ;)  ;) poze cu lucianae frumoasa...uite ce scumpa e ;) ;) ;) ;)
10.02.200833.2KB
nu stiam k asha te didi.... :limba: xxjust my realy friends and sysxxnu stiam k asha te cheama..=)) mda..cu didi.... :limba:
18.02.200851.7KB
a41a iamgini cu antonellaa41a
25.10.200833.1KB
anto  :d iamgini cu antonellaanto :D
11.10.200836.1KB

 
ce mult de iubesc ei mey :wink2:  :nebun:  :nebun: poze cu patitoce mult de iubesc ei mey :wink2: :nebun: :nebun:
21.01.200835.5KB
comment vhoi...comment vhoi...
04.03.200835.9KB
o poza sooper mijto :nebun:  :nebun: poze cu patu in sezonul 2o poza sooper mijto :nebun: :nebun:
05.06.200826.2KB
noua9 nota pt. pozanoua9
18.02.20086KB

 
voi ce parere aveti spuneti k este ca o printzeasa si imi place ft mult de ia poze cu patitovoi ce parere aveti acuma....mai spuneti k este urata?....este ca o printzeasa si imi place ft mult de ia
02.12.200742.6KB
piicu` :x  :zzz: ..[the admin ] ..piicu` :X :zzz:
20.01.200823.4KB
santiago! :rotfl: poze cu santy :dSantiago! :rotfl:
17.03.200840.3KB
ok tot nsoolok tot
20.12.200721.8KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: avatare:nebun: :nebun: :nebun:
10.11.20075.6KB
..heloou :d ..ma numesc prietenii imi spun byka :d ..am 13 anisori ..sunt o fire mai nebuna ..:d..Heloou :D ..Ma numesc Bianca..dar prietenii imi spun Byka :D ..Am 13 anisori ..sunt o fire mai nebuna ..:D ..imi place foarte mult Patito Feo ..si sper sa va simtzi bine .. Va pup :*
10.11.200729.8KB
si eu vreau clipu quiero bailar
 :hi: las divinas !si eu vreau clipu quiero bailar :hi:
03.01.200836.4KB
:rolleyes: poze cu patito:rolleyes:
10.11.200735.6KB
InapoiInainte